0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

There are no products in your cart

+370 600 43081, +370 678 16142, +370 646 85175, parduotuve@zuja.lt
Avatus: E-R 9:00-18.00; L-P vastavalt vajadusele


Categories

Lottie nukk - Sügislehed

Ühiku hind (tk.): 19,94 € 27,99 €
Toote kirjeldus

Lottie nukk - Sügislehed

""Lottie armastab sügist ja eriti lehtede muutuvaid värve. Mantli, mütsi, salli ja saabaste sisse mässitud Lottie uurib Harley Woodi koos oma koera Biscuit the Beagle'iga, kihutades läbi kargete ja värviliste lehtede. Mudaseks saamine, lehtedes sahistamine ja urgude ehitamine on lihtsalt nii lõbus!""

Blondid juuksed, sinised silmad
 
Komplekt sisaldab: mantel, sall, müts, saapad, velvetseelik ja triibulised säärised.
 
Lottie nuku - Sügislehed auhinnad: (UK) Creative Play Awards 2012 – Võitja auhind kujutlusvõimelise rollimängu kategoorias 4–7 aastastele; (JAV) PAL Awards 2012 (Mäng kergendab õppimist); (USA) Riikliku lapsevanemate keskuse tunnustuspitser; (USA) Creative Child Magazine’i auhinnad 2012 – Eelistatud valiku auhind
 


Mis teeb Lottie nukke eriliseks?

ize

Lapselik kehaehitus. Lottie nukud põhinevad 9-aastase lapse keskmistel proportsioonidel (pea on juustega mängimise võimaldamiseks veidi suurem), mis aitab kujundada tervislikku suhet kehapildiga.

ageega seotud. Lottie nukudele meeldivad samad tegevused, mida päris lapsed teevad ega torma suureks kasvama. Nad on mänguhimulised ja tahavad maailma avastada. Lottie armastab igasuguseid tegevusi nagu ballett, tants, tähevaatlus või lompides sulistamine. Lottie võib riietuda kõigeks: kuningannaks, piraadiks, isegi superkangelaseks.

Avastage maailma. Lottie nukk julgustab olema aktiivne ja avastama. Kuulliigenditega nukk painutatavate põlvedega, mida on lihtne panna igaks mänguks iseloomulikku poosi.

Kvaliteetsed kangad ja juuksed. Lottie juuksed on valmistatud kvaliteetsest Saran nailonist, mis on siidise tekstuuriga ja ei lähe sassi. Lottie riided on valmistatud kvaliteetsetest kangastest ning detailidele on pööratud palju tähelepanu. Lottie riietel on takjakinnised, nii et riideid on lihtne selga panna ja ära võtta.

Lottie nukud on 18 cm pikad ja suudavad seista kahel jalal.

Mugav pakend. Ideaalne reisimiseks. Karbis on spetsiaalne koht oma nime kirjutamiseks.

Auhinnad. Lottie nukud on võitnud palju rahvusvahelisi auhindu, sealhulgas viis Oppenhemi mänguasjaportfelli plaatinaauhinda.

Tootel on CE-märgis

Loodud Arklu Ltd, Iirimaa, valmistatud Hiinas

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

Klientide ülevaated
Klientide ülevaated:

Selle toote kohta pole ülevaateid veel kirjutatud.
Ülevaate lisamiseks logi palun sisse.

Sisene

Vaatasite hiljuti

Lottie nukk - Sügislehed
19,94 € 27,99 €
Tulemused1 of 1 Rodyti daugiau