0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

There are no products in your cart

+370 600 43081, +370 678 16142, +370 646 85175, parduotuve@zuja.lt
Tööaeg: I-V 9:00-18:00, VI-VII-Küsige


Categories

Snails Küünelakid mini 3 tk

Ühiku hind (tk.): 8,00 € 13,34 €
Toote kirjeldus

Snails Küünelakid mini 3 tk: Mini Lilla komeet, Mini Lepatriinu, Mini Särapomm


Snails – suurim sensatsioon! Esimene vee baasil küünelakk loodud lastele, mis on kergesti mahapestav seebi ja veega. Uskumatu, aga küünte lakkimine võib olla mitte ainult ilus, vaid turvaline ning kahjutu!

TÄHTIS! Vastab kõigile EL turvalisuse nõuetele. Selle laki põhilised koostisosad on aklüürpolümeer, mittetoksilised värvained ning vesi. Snails koostises pole isegi 9 kahjulikku toksiini (nõutakse kasutada alla kolme). Lakis te ei leia: metanaali, DBP (dibutüülftalaati), parabeeni, tolueeni, formaldehüüdvaiku ega kamprit, MIT (metüülisotiasolinooni), aromaate ning amüültsinnamaali.

LAKIEEMALDAJA pole vajalik! Laki eemaldamise soovikorral ei ole vaja kasutada atsetooni. Lihtsalt pese käsi vee ja seebiga või puhasta niiske vatiga. Lakk tuleb maha kergelt, ei jäta plekke nii kõva kui pehme pinna peal. See tähendab, et tüdruk võib lakkida ise, teha otsuseid ning loominguliselt veeta aega, tehes ise seda, mida teeb ema. Valik on tuntud suure värvigammaga ning meeldivate lisanditega.

Kasutamise juhend:

  • Pese käed seebi ja veega, seejärel kuivata.

  • Kata küüned ühe, peenikese kihiga. Oota kuni see ära kuivab.

  • Kata küüned teise, peenikese kihiga. Oota kuni see ära kuivab.

  • Kui soovid, et lakitud küüned kestaksid kauem (≈2 päeva), kasuta erilist, läbipaistvat ning tugevdavat lakki, (“Top Coat”).

  • Lakk on loodud vee baasil, toetab naturaalset küüne füsioloogiat. “Top Coat’i” laki juba lakitud küüntele.

Hoiatus! Ei sobi lastele alla 3 aasta. Mitte neelata ega juua.

Valem loodud Prantsusmaal.

Valmistatud Kreekas.


                                        

WATER, SODIUM STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PPG-3 METHYL ETHER, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, 2 PHENOXYETHANOL, METHYL POLYSILOXANE, SODIUM BICARBONATE, HECTORITE, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM DEHYDROACETATE, PEG-12 DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, POLYOXYPROPYLENE (2) METHYL ETHER, PEG-150/DECYL ALCOHOL/SMDI COPOLYMER, SILICON DIOXIDE, POTASSIUM SULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, PEG-40 CASTOR OIL, AKA 226, t-BUTYL ALCOHOL, TIN OXIDE, ISOOCTANOL, BENTONITE, PPG-30 BUTYL ETHER, AMINOMETHYL PROPANOL, NATURAL VITAMIN E, SILICA DIMETHYL SILYLATE


Klientide ülevaated
Klientide ülevaated:

Selle toote kohta pole ülevaateid veel kirjutatud.
Ülevaate lisamiseks logi palun sisse.

Sisene

Vaatasite hiljuti

Snails Küünelakid mini 3 tk
8,00 € 13,34 €
Tulemused1 of 1 Rodyti daugiau