ZUJA veebipoe (edasi Pood) reeglid kehtivad Ostjale, kes teeb tellimuse ZUJA veebipoes aadressil www.zuja.ee.

UAB "ZUJA" ettevõtte kood: 303020107, aadress Partizanų 29i-52  (ettevõtte registreerimise aadress), LT-49450 Kaunas, Leedu. Tel. nr.: +370 678 16142, e-aadress:  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Müüja on õigus muuda, parandada või täiendada Reegleid. Ükskõik milliste muutuste korral teavitatakse registreerunud Ostjaid sisselogimise ajal zuja.ee veebilehel.

Tellides tooteid peab Ostja toodete kohaletoimetamiseks esitama vajalikud isikuandmed: nimi, perekonnanimi, aadress (kuhu pakk jõudma peab), telefoninumber ning teised kohaletoimetamiseks vajalikud andmed.

ZUJA kinnitab, et isiklikke andmeid kasutatakse ainult toodete kohaletoimetamiseks. Ostjate isiklikke andmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a kokkuleppel ostjaga.

Kõigis teistes olukordades võivad isiklikud andmed olla avalikustatud ainult Leedu Vabariigi õigusaktide ettenähtud olukordades.

Müüja ei vastuta selle eest, et veebipoes oleva kauba värvus, kuju või muud parameetrid ei pruugi Ostja poolt kasutatava kuvari omaduste tõttu vastata kauba tegelikule suurusele, kujule ja värvile.

Tooteid saavad e-poes osta ainult täisealised isikud.

Hinnad ZUJA e-poes on ettenäidatud eurodes (Eur) koos maksudega (KM sissearvutatud).  Kehtestatakse lisakulu kohaletoimetamise eest (vt. transporditingimusi)

Toodete ostmine/tellimine

Toodete ostmine e-poes:

  • Valige teile meeldiv toode(-ted) ning pange need korvi;
  • Esitage vajalikud isikuandmed: nimi, perekonnanimi, aadress (kuhu pakk jõudma peab), telefoninumber;
  • Valige toodete kohaletoimetamise meetod;
  • Valige tasumismeetod (Paysera või pangaülekanne);
  • Kinnitage ette kantud informatsioon ning oodake sõnumit, et teie tellimus on kätte saadud ning sellega juba  tegeletakse.

Mis on Paysera LT?

Paysera LT – turvaline, lihtne ja soodne viis maksmiseks ning raha saatmiseks või saamiseks. Ettevõte on avatud alates 2004 a. Ettevõtte eesmärk – pakkuda inimkonnale kõige mugavamad maksmiseteenused kõige vastuvõetavamate hindadega kõikidele tehnoloogiatele.

Tooteid saate samuti tellida ka telefoni teel: +370 678 16142, +370 60043081 või e-posti abil:  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Toodete tagastamine

Tooteid, mis ei sobi või mille kvaliteediga Ostja ei ole rahul, võib tagastada või vahetada (originaalse pakendiga) 14 päeva jooksul.

Kvaliteetse kauba tagastamise kulud katab Ostja.