Üldsätted

ZUJA veebipoe (edasi Pood) reeglid (edasi Reeglid) kehtivad Ostjale, kes teeb tellimuse ZUJA veebipoes aadressil www.zuja.ee. UAB "ZUJA" ettevõtte kood: 303020107, aadress Partizanų 29i-52  (ettevõtte registreerimise aadress), LT-49450 Kaunas, Leedu. Tel. nr.: +370 678 16142, e-aadress: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Müüja säilitab loa ükskõik millal muuta, parandada või täiendada Reegleid. Ükskõik milliste muutuste korral teavitatakse registreerunud Ostjaid sisselogimise ajal zuja.ee veebilehel.

Tellides tooteid peab Ostja ette kandma toodete kohaletoimetamiseks vajalikud isiklikud andmed: nime, perekonnanime,  aadressi (kuhu peaksid olema kohaletoimetatud tooted), telefoninumbri ning teised kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. ZUJA kinnitab, et isiklikke andmeid kasutatakse ainult toodete kohaletoimetamise otstarbeks. Ostjate isiklikke andmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a kokkuleppel ostjaga. Kõigis teistes olukordades võivad isiklikud andmed olla avalikustatud ainult Leedu Vabariigi õigusaktide ettenähtud olukordades.

Müüja ei vastuta selle eest, et Poes olevad tooted ei vasta värvi, kuju või muude andmete kohaselt päris toote suuruse, kuju ning värviga mis tulenevad Ostja ettekujutusest.

Tooteid saavad e-poes osta ainult täisealised isikud.

Hinnad ZUJA e-poes on ettenäidatud eurodes (Eur) koos maksudega (KM sissearvutatud).  Kehtestatakse lisakulu kohaletoimetamise eest (vt. all)

Toodete ostmine/tellimine

Toodete ostmine e-poes:

  • Valige teile meeldiv toode(-ted) ning pange need korvi;
  • Kandke ette toodete kohaletoimetaiseks vajalikud andmed: nime, perekonnanime,  aadressi (kuhu peaksid olema kohaletoimetatud tooted), telefoninumbri;
  • Valige toodete kohaletoimetamise meetod;
  • Valige tasumismeetod (Paysera või pangaülekanne);
  • Kinnitage ette kantud informatsioon ning oodake sõnumit, et teie tellimus on kätte saadud ning sellega juba  tegeletakse.

Mis on Paysera LT?

Paysera LT – turvaline, kerge ja odav viis maksmiseks ning raha saatmiseks või saamiseks. Ettevõte on avatud alates 2004 a. Ettevõtte eesmärk – pakkuda inimkonnale kõige mugavamad maksmiseteenused kõige vastuvõetavamate hindadega kõikidele tehnoloogiatele.

Tooteid saate samuti tellida ka telefoni teel: +370 678 16142, +370 60043081 või e-posti abil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Toodete tagastamine

Tooteid, mille kvaliteediga pole Ostja rahul, võib tagastada või vahetada (originaalse pakendiga) 14 päeva jooksul.

Kvaliteetsete toodete kulud katab Ostja.