0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

There are no products in your cart

+370 600 43081, +370 678 16142, +370 646 85175, parduotuve@zuja.lt
Avatus: E-R 9:00-18.00; L-P vastavalt vajadusele


Categories

ARIAS nukud

Realistlikud nukud Hispaaniast “Arias” 26 cm, 28 cm, 33 cm ning 42 cm pikad, valmistatud kvalitseetsest polüvinüülist – õrnast ning pehmest vanlilje-lõhnalisest materjalist. Nukkude silmad on eriti silmapaistvad. Valmistatud plastilise reljeefiga, näevad tõelised välja. Kehaosad on anatoomiliselt töödeldud kuni kõige täpsemate osakesteni ning näevad tõelised välja. Nukkude käed ning jalad on paindlikud, nendega on kerge nukku liigutada, riietada, pesta, muuta asendit ning sõidutada lastekärudes. Mõned nukud on valmistatud pehmest kangast kõhtudega, nad võivad naerda või nutta. Nukud on riietatud eriti hoolikalt, käsitsi valmistatud riietega. Lisariideid või teisi armsaid lisandeid nukkudele leiate kategoorias “Lisad”.

Kõik nukud on eriti kvaliteetsed, turvalised, pikaealised – sertifitseeritud CE märgiga ning valmistatud armastusega Hispaaniast. Nukud on turvalised ning sobivad lastele alates 2, 3 aastast.

Nukk on enam kui tavaline mänguasi. Mängimine nukkudega arendab emotsionaalset intelligentsust, kujutlusvõimet, loovust, suhtlemisoskust, armastust ning vastutust.