0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

There are no products in your cart

+370 600 43081, +370 678 16142, +370 646 85175, parduotuve@zuja.lt
Avatus: E-R 9:00-18.00; L-P vastavalt vajadusele


Categories

Lottie nukk - Loodusfotograaf Mia

Ühiku hind (tk.): 24,98 € 27,99 €
Toote kirjeldus

Loodusfotograaf Mia

""Alates lindudest ja liblikadest ja lõpetades igasuguste jubedate roomajatega, olen metsloomade peale lihtsalt hull. Igal pool, kuhu lähen, kannan kaamerat kaasas. Sest kes teab, millal – või kus – avaneb hiilgav pildistamisvõimalus? Ilus foto võib rääkida oma loo. Loodan, et minu pildid inspireerivad teisi lapsi armastama metsloomi sama palju kui mina ja hoolitsema meie imelise planeedi eest!""

Kas teadsite, et Mia on üks esimesi nukke, kellele tehti kuuldeaparaat?

Nukk on riietatud punasesse jopesse, lepatriinnuga T-särki, kannab teksassinist mütsi, kotti, teksasid, punaseid laigulisi kummikuid ning kaasas on fotoaparaat ja ajaleht ning kõrvas kuuldeaparaati.


Mis teeb Lottie nukke eriliseks?

ize

Lapselik kehaehitus. Lottie nukud põhinevad 9-aastase lapse keskmistel proportsioonidel (pea on juustega mängimise võimaldamiseks veidi suurem), mis aitab kujundada tervislikku suhet kehapildiga.

ageega seotud. Lottie nukudele meeldivad samad tegevused, mida päris lapsed teevad ega torma suureks kasvama. Nad on mänguhimulised ja tahavad maailma avastada. Lottie armastab igasuguseid tegevusi nagu ballett, tants, tähevaatlus või lompides sulistamine. Lottie võib riietuda kõigeks: kuningannaks, piraadiks, isegi superkangelaseks.

Avastage maailma. Lottie nukk julgustab olema aktiivne ja avastama. Kuulliigenditega nukk painutatavate põlvedega, mida on lihtne panna igaks mänguks iseloomulikku poosi.

Kvaliteetsed kangad ja juuksed. Lottie juuksed on valmistatud kvaliteetsest Saran nailonist, mis on siidise tekstuuriga ja ei lähe sassi. Lottie riided on valmistatud kvaliteetsetest kangastest ning detailidele on pööratud palju tähelepanu. Lottie riietel on takjakinnised, nii et riideid on lihtne selga panna ja ära võtta.

Lottie nukud on 18 cm pikad ja suudavad seista kahel jalal.

Mugav pakend. Ideaalne reisimiseks. Karbis on spetsiaalne koht oma nime kirjutamiseks.

Auhinnad. Lottie nukud on võitnud palju rahvusvahelisi auhindu, sealhulgas viis Oppenhemi mänguasjaportfelli plaatinaauhinda.

Tootel on CE-märgis

Loodud Arklu Ltd, Iirimaa, valmistatud Hiinas

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

Klientide ülevaated
Klientide ülevaated:

Selle toote kohta pole ülevaateid veel kirjutatud.
Ülevaate lisamiseks logi palun sisse.

Sisene

Vaatasite hiljuti

Lottie nukk - Loodusfotograaf Mia
24,98 € 27,99 €
Tulemused1 of 1 Rodyti daugiau